Навчання, виховання, розвиток

З 15 квітня по 15 травня в закладі тривав  фестиваль  " Рух заради здоровя"

Усі вихованці прийняли активну участь у фестивалі. Ранкова зарядка,спортивні ігри,естафети принесли дітям задоволення ,покращили самооцінку,розширили коло можливостей дітей та викликали бажання вести здоровий спосіб життя.

      Щоб територія закладу була красива ,а повітря чистішим, вихователі та діти висадили 14 туй. Малята   дбають про рослини - регулярно їх поливають, дістають естетичні враження від спілкування з природою та насолоду від спільної праці. 

Святкування 8 березня у нашому садку - це завжди дзвінкий сміх, щирі усмішки та трішки сліз радості в матусиних очах.
На святі звучали лагідні пісні про маму, бабусю, слова вдячності і любові. Вихованці груп дивували дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях та неперевершеним дитячим артистизмом.
Свято 8 березня пройшло цікаво , a результатом стали незабутні дитячі враження, емоції та щасливі посмішки.

 
 
 
 
         Лунає пісня солов'їна 
         І вітер віє степовий
         МОЯ СОБОРНА УКРАЇНА
         Знов зустрічає день новий !
Вихователі пояснили дошкільникам старшої групи слово "соборність", яке означає єдність, згуртованість, неподільність та здійснили разом з ними невеличкий екскурс у минуле, аби в цікавій формі ознайомити дітей з історією державності України.
 
 
 
 
 
 
Новорічний ранок у дитячому садку - чарівне свято , на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і , затамувавши подих, загадувати бажання.
Цікаві сценарії, музичний супровід та солодкі подарунки створили святкову атмосферу, забезпечили святковий настрій та залишили чудові враження дітям та батькам.

 

 

23 листопада до вихованців дошкільного закладу "Малятко" завітали рятувальники. Вони ознайомили дітей з правилами пожежної безпеки, розширили у явлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення.

Такі заходи є пізнавальними та надовго залишаються у пам'яті підростаючого покоління, що в подальшому стане гарантом їх безпечного життя та можливим вибором професії.

 

 

 

Ми сьогодні Осінь радо зустрічали,

всім садком "Малятко" гостю величали.

Гарна внас родина- на дітей багата,

Любим і шануєм українські свята!

  

 Велика увага приділяється педагогами закладу ознайомленню із сенсорними еталонами, логіко-математичному  розвитку дошкільників. Вихователі підбирають індивідуальні завдання  для створення ситуації успіху кожної дитини , саме для цього створюється таке різноманітне розвивальне  середовище . 

Щодня є чому дивуватися малятам, спостерігаючи за змінами рослин на підвконні.

Діти самі висадили цибулю, квасолю, посіяли пшеницю .щодня піклуються  про рослини та отримують нові  знання .

 Біля Зеленого підвіконня  завжди чути  цікаві судження малят, тут відбувається  єднання малят з природою,формується екологічнодоцільна поведінка . 

 

 Гарним настроєм, веселими піснями та танцями зустріли діти Діда Мороза. Весь колектив закладу долучився до створення зимової казки в дитсадку. Зимові свята усім дорослим та дітям дарують , неймовірні враження  та гарні спогади у продовж усього життя.

 Весела прогулянка юних художників.

Осінній пейзаж  створили колективно діти разом з вихователем Самоніною Світланою Анатолієсною. Творчістю задоволені усі.

Дошкільний навчальний заклад №4 "Малятко" підтримує організаторів Всеукраїнського флешмобу "Всесвітній День Української Хустки". Милуймося, шануймо, відроджуємо рідні українські традиції, щедро несімо це  дітям.

 

До свята осені  колектив вихователів та батьків готувався разом  творчо і натхненно. Приміщення забуяли яскравими барвами,українським колоритом. Метою свята  було створеня собливої атмосфери партнерства між вихователями батьками та дітьми. Діти разом з батьками створювали казкових персонажів з природних осінніх дарів, адже створювати дива разом це так цікаво.

 Дуже яскраво та насичено пройшов олімпійськи тиждень в нашому закладі. Були проведені заходи спрямовані на популяризацію спорту: діти бігли крос,  брали участь у спортивних змаганнях . Найбільше усім  сподобалась зустріч з нашим вихованцем чемпіоном по карате Борівським  Артемом. Він провів майстер клас  по карате , продемонстрував свої нагороди, розповів про змагання ,був членом жюрі спортивної естафети. Педколектив  нашого садочку гордиться Артемом,  є на кого рівнятися малечі.

 

Про користь ранкової зарядки знають усі. Вона допоможе прокинутися ,зарядить енергією і підніме настрій. Навіть 5 хвилин зарядки принесе користь для організму. Відомо, що діти в усьому наслідують дорослих.Тому дуже ефективно для формування позитивних звичок у дітей проводити ранкову зарядку дітям та дорослим разом. 12 вересня діти та дорослі нашого закладу підтримали акцію " Рух заради  здоров`я". Батьки та діти отримали багато позитивних емоцій.

Виховання патріотизму починається з дитинства . До Дня Прапора та до Дня Незалежності в  заладі були проведені цікав та яскравіі  заходи, які допомогли дітям осягнути  значення державних символів для громадян  України.

 

Малята весело в садочку відсвяткували ВЕЛИКДЕНЬ. Водили хороводи,співали, танцювали, грали веселі ігри. Діти ,які відвідують театральний гурток,  показали   виставу : " Пригоди писаночки".   До свята долучилися батьки. Своїми талановитими, тематичними поробками вони  порадували працівників, один одного та дітей .

В садочку  відбулися  контрольні   відкриті  заняття  за розділом " Дитина  в сенсорно-пізнавльному просторі" за  програмою "Дитина". Вихователі  підібрали цікаві матеріали ,щоб заняття були динамічні ,цікаві , ефективні. Діти були  активні , натхненно виконували завдання , показали високі результати знань та  умінь. Отже  навчальий рік  пройшов плідно.

 

 В рамках проекту ЕКОЛОГІЧНИЙ ВЕКТОР  діти молодшої групи виготовили чарівних журавликів та закликали перелітних птахів до рідного краю.

Згідно річного плану роботи ЗДО у лютому відбулася педаогічна рада  на тему : "Створення фундаменту успішності дитини  в умовах Нової українсько школи". На засіданні педагоги прозвітували про впровадження здоровязберігаючих технологій в кожній групі, про роботу за програмою   " Дошкільнятам освіта для сталого розвитку"; обговорили  ефективність різних форм роботи по реалізації освітньої лінії  " Дитина у сенсорно- пізнавальному просторі". Кожен вихователь представив свої  матеріали на  виставці  " Виховання інтересу до логіко-математичних вправ та завдань".

 

У дітей до 3-х років уже формується здатність аналізувати, узагальнювати. Вихователі групи раннього віку  прикладають багато зусиль, щоб урізноманітнити навчальний матеріал та зацікавити дітей до сприйняття нової інформації .Малюки з задоволенням виконують навчальні завдання та радують  дорслих своїми успіхами 

21 лютого вихованці нашого закладу долучилися до святкування Міжнародного дня рідної мови.  Малята рідною мовою співали колискові та народні пісні, театралізували казку, дикламувли вірші , пригадували прислівя і загадки. У мові закодовує нація  всю свою історію,багатовіковий досвід,здобутки культури, духовну самобутність.Ось чому так важливо щоб діти спілкувалися українською мовою, наслідуючи нас , дорослих,та передали мовний скарб своїм дітям.

 

Багато радощів приносять зимові прогулянки на засніженому майданчику. Весело разом сніговика ліпити, прокласти доріжку до дерева з годівничкою,щоб погодувати птахів, очистити від снігу  ігрові конструкції. А головне: малята вчаться дбати про птахів , друзів ,свій дитсадок, радіють своїм успіхам.

У дитсадку всі важливі виховні  та розвивальні процеси відбуваються у цікавій грі. Вихователі постійно підбирають   завдання з ускладненнями , а діти успішно їх вирішують. Так систематично відбувається розвиток логічного мислення  дітей у нашому закладі.

Для ознайомлення з сенсорними еталонами , розвитку логічного мислення, конструктивно-будівельних умінь та  творчих здібностей дітей ,           в  нашому закладі використовуються " Кубики  Дьєнеша". Ця новинка стала улюбленим заняттям для дітей усіх вікових категорій.

Новорічне свято,чарівного  Діда Мороза  зустріли  діти  з гарним натроєм,веселими піснями ,танцями та іграми. Неймовірна зимова казка  створена  вихователями та батьками запамятається дітям феєрверком позитивних емоцій.

У рамках проекту " Екологічний вектор "  в нашом дитсадку протягом грудня  відбулася  акція "Годівничка".  Багото  вражень ,гарних емоцій отримали  діти ,батьки та працівники закладу.              Діти навчились  турбуватися про птахів , дивувалися різноманітності годівничок ,навчилися  самостійно їх виготовляти з покидькових матеріалів.                  Багато років радуватимуть птахів та дітей годівнички виготовлені батьками вихованців:                      Гуменюка Данилка,Чиж Кароліни та Білоусової Соломії  ,Бадрака Ярослава, Романенка Тимофія,Лопатинського Дмитра,Разумова Дмитра,Адамчука Назара                                               Врятовані від голоду птахи , а дітки  стали чуйними та уважними.

 

 

Для того щоб дітям було цікавіше осягнути закони загадкових чисел та інших математичних понять було закуплено в кожну групу палички Кюізенера.  Діти залюбки грають з ними як зі звичайним конструктором, в одночас засвоюють колір,форму розмір,просторові поняття.У малят формується наочно-дійове та логічне мислення,розвиваються творчі здібності.  

Тепер з паличками Кюізенера ніхто не нудьгує на заняттях з математики .

14жовтня наша держава святкувала Покров Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. І наших діток це свято не оминуло! Вихованці старшої групи перевтілилися в козаків та влаштували "Козацькі забави".

Осінь завітала до нас у садочок з чудовими поробками наших вихованців та їх родин. Різнобарвна колекція виробів тішитиме очки малят не один день. 

 

 

І як же ця пора може пройти без "Свята Осені", якого з нетерпінням чекають малята!

 

 

У роботі за програмою "Освіта для сталого розвитку" важливим є завдання навчити дітей виконувати різні вправи разом з однолітками, обмінюватися іграшками та гратися разом.

В садочку була проведена акція "Барвисті хризантеми". Вихованці активно приймали участь у висаджуванні квітів. Дякуємо усім, хто долучився до акції!

У молодшій групі було проведено заняття, присвячене 100-річчю з Дня народження Василя Сухомлинського, на тему: "Квітка сонця".

В нашому садочку впроваджується проект "Екологічний вектор". Діти старшої групи з задоволенням збирають насіння квітів, тому що знають, що все починається з насіння.

Освіта у сфері сталого розвитку визначена серйозним педагогічним завданням сучасності. Основним завданням є формувати у дітей моделі поведінки, звичок, стилю життя, що відповідають потребам сталого розвитку людства. Дітки старшої групи вітають долоньками сонечко.

 З 8 по 18 вересня у садочку проходив тиждень "Олімпійського спорту". Дітлахи отримали багато знань, та мали змогу прийняти участь в таких заходах: біг на коротку дистанцію, важка атлетика, спортивна гімнастика. Найцікавішим заходом для наших малят став майстер-клас по карате від нашого вихованця, 6-ти кратного чемпіона України - Максима Ящишина. 

 

 

 

17 вересня 2018 року у садочку була проведена благодійна акція для збору коштів на лікування Загороднюка Євгена. Дякуємо усім батькам, що долучилися і не залишилися байдужими! Сім’ї було зібрано і перераховано 650грн.  Дружина Юлія з маленьким синочком дякують усім за допомогу і підтримку! 

 

У нашому садочку діткам ніколи сумувати, адже вони задіяні в цікавих процесах! Переглядаємо улюблені казки в ляльковому театрі та власноруч створюємо персонажів улюблених мультфільмів! Проводимо літо з користю!

Робимо кожен день малят цікавим та щасливим! І саме з цією метою у садочку було проведено "Свято мильних бульбашок". Невеличкі кульки, що веселкою переливаються на сонечку, миттєво піднімають настрій і дорослим, і малечі. Діти старшої групи із великим задоволенням малювали мильними бульбашками, приймали участь у конкурсах та просто грали ігри та веселилися! В кінці свята переможці конкурсів отримали медалі!

1 червня відзначили День захисту дітей в ДНЗ «Малятко»

 

 Не секрет, що всі ми родом із дитинства. Діти чомусь завжди прагнуть скоріше подорослішати, а ми, дорослі, ностальгічно згадуємо безтурботні дитячі роки.

   1 червня відзначався День захисту дітей у ДНЗ  «Малятко». Цього дня малеча чекала з нетерпінням. Дітки з задоволенням відправились у країну Дитинства, де вони разом  грали в цікаві ігри, малювали, веселились та танцювали!

 

Літньо-оздоровчий

період 

        Літо є найсприятливішим періодом для зміцнення здоров’я, загартування та всебічного розвитку дітей. Від того, наскільки змістовно та правильно буде організоване дитяче буття у цей період, залежатиме успішність та ефективність відпочинку маленьких вихованців. Саме тому, у літні місяці наш дошкільний заклад ставить перед собою важливу мету – створити умови для забезпечення оздоровлення, збереження життя дітей та подальшого формування їхньої життєвої компетентності. 

  

З настанням весни дошкільнята мають змогу долучитися до створення прекрасного навколо себе. Тому вихованці старшої групи долучилися до висаджування квітів. Малята залюбки працювали разом, допомагали одне одному та давали корисні підказки. Така праця прививає любов до природи, сприяє налагодженню міжособистісного партнерства.

 

Техніка малювання долоньками корисна для розвитку дрібної моторики кисті руки, також такі заняття розвивають цікавість та уяву малюка, емоційну чутливість до кольору та форми. З великим задоволенням діти ясельної групи створили композицію "Весняне сонечко"

Працюючи по програмі для сталого розвитку дошкільників ми закріплюємо і розширюємо уявлення дітей про потреби людей та те, як люди їх задовільняють. Вчимо бережливо та економно ставитися до власних речей. І важливим аспектом нашої роботи є те, що ми вчимо дітей давати "друге життя" використаним та не потрібним речам і матеріалам. Тому ми провели конкурс "Нове життя старим речам". Батьки вихованців пошили костюми для сюжетно-рольових ігор зі старих речей.

 

 

 

 

 

 

Дитячий садочок - це друга домівка для наших вихованців. Ми всі: педагоги, діти та їх батьки, як одна родина, в якій всі люблять і поважають одне одного. Тож ми провели "Родинне свято" задля зміцнення родинних зв’язків. Метою заходу було зблизити і згуртувати сім’ї вихованців, виховувати любов і повагу до найрідніших людей. Діти та їх родини отримали безліч приємних емоцій. Діти поділилися з родинами своїми мріями, були проведені конкурси, всі бажаючі родини виступили з номерами художньої самодіяльності. Діти пишалися талантами своїх рідних.

 

 

 

 

До Великодня готувалися усі сім’ї наших вихованців. І завдяки таланту батьків та дітей була створена чудова великодня виставка, в якій кожен продемонстрував власну фантазію та здібності! 

 

 

Розвиток творчих здібностей дітей являється важливим аспектом роботи вихователя. Використання різних технік у творчості дозволяє дітям проявити свою індивідуальність, розвиває фантазію. Тому цьогоріч старша група створила чудові великодні писанки у техніці "декупаж".

 

Також це свято не оминуло і діток ясельної групи. Тож вони підготували власну колекцію крапанок.

 

На заняттях ми розширюємо уявлення про різні мучні вироби та способи їх виготовлення, активізуємо творчий потенціал дітей. Створюємо умови для обміну знаннями. Ось такий гарний коровай діти зробили із солоного тіста. 

 

 

Активізувати творчий потенціал дітей, створити умови для обміну знаннями - це задача педагога. "Кіндер-сюрприз" - це не тільки смачне шоколадне яєчко, а ще цікава іграшка. Ось яку колекцію з іграшок "Кіндер-сюрприз" створили дітки і обговорили улюблених героїв з мультиків.

 

В лютому на базі нашого садочка відбувся районний семінар вихователів на тему: "Розширення соціально-пізнавального досвіду та формування мотивації до сталого розвитку через інтегрований підхід до навчання" Учасників семінару через презентацію ознайомили з програмою " Дошкільнятам освіту для сталого розвитку "та з системою роботи нашого закладу за даною програмою. Вихователі району переглянули заняття в старшій групі " Слово в подарунок" яке підготувала вихователь Федорук Олена Василівна, "Михочемо жити в чистому місті"в середній групі вихователя Нікітюк Катерини  Володимирівни. Усіх зачарував  та здивував виступ дитячого оркестру ,що під керівництвом Мазур Оксани Миколаївни звуками води та паперу оранжував відомі мелодії. Учасники семінару також виготовили з покидькового матеріалу корисні речі:годівниці для птахів,дитячі іграшки. Мета семінару:мотивувати дітей та дорослих до раціонального використання природніх,економічних,соціальних ресурсів була досягнута.

 

 

 

 Для розвитку дрібної моторики рук існує багато різноманітних ігор та вправ, які розвивають не лише рухливість малюка, але й впливають на інтелектуальний розвиток  та мовлення. Діти отримують величезне задоволення від цієї діяльності.

   Діти, які відвідують гурток колекціонування "Пізнайко", власноруч створили колекцію яскравих магнітів.    

 

 

 Працюючи над темою "Зимові розваги", діти отримали знання про елементарні залежності між станом погоди і поведінкою людей: взимку діти катаються на санчатах, ковзанах, лижах, граються зі снігом. На закріплення знань діти створили відповідне панно.

 

"Лялькова пральня"

В самостійних іграх діти відображають знання і вміння, яких набула під час ігор-занять. Малюки не тільки перуть ляльковий одяг, але й вчаться бережливому ставленню до речей. 

Робота в куточку природи

     Той, хто висаджує рослини, схожий на чарівника: кладемо у землю зернятко, а виросте нова рослинка. Тож наша земля більш зеленою. Так наші дітки висаджують кукурудзу і пшеничку. Згодом, вони зможуть прослідкувати, як відбувається початок життя в рослинки, яку посадили. Сієш дрібненьке насіння, а виростає і стає міцна рослина.

                            

                             

 

 

По роботі за програмою для сталого розвитку в старшій групі було оголошено конкурс на кращу годівничку. Кожен учасник отримав подяку та солодкий подарунок. Тепер дітки всі разом годують пташок взимку!

 

Під час проведення дня творчості в садочку вихованці старшої групи виготовили смачні подарунки для своїх рідних - імбирне печиво, яке власноруч розмалювали глазур’ю.

 

"Вогники на новорічній ялинці"

Дітям дають знання про свято Нового року. Спонукають малюків "засвітити" на ялинці вогники - ставити пальчиком крапки. Викликати радісний настрій, бажання зустрічати свято з друзями і рідними.

 

Українські рушники і досі залишаються глибоко символічним та багатозначним виробом, який таїть в собі безліч секретів і таємниць.

 Такий паперовий рушничок дітки виготовляли із паперових серветок стилізованих під вишивку.

 

 

 

"Наші любі малюки грають в ролі залюбки"

В процесі сюжетно-рольових ігор діти відтворюють різні сюжети; навчаються елементарним способам рольової поведінки (я - лікар, я - хворий). 

 

 

Кожного дня ми використовуємо посуд у своєму побуті, не особливо задумуючись над тим, а яким він був колись? Ось така міні-колекція українського народного посуду є у нас в групі.

Мета: Розширити уявлення про гончарство, національні побутові речі давніх часів.

 

На заннятті гуртка "Скарбниця народної мудрості" дітки знайомилися з легендами про сузір’я. Також складали власне сузір’я. 

Мета: Ознайомити дітей з поняттям «сузір’я». Розширити знання дітей про зірки; про значення сузір’їв для українського народу.  

            

 

В Україні День Святого Миколая здавна був улюбленим святом.

Темної зимової ночі з 18 на 19 грудня Святий Миколай сходить до малюків з небес, звідки бачить як вони поводяться цілий рік. Часто його супроводжують світлокрилі янголята, які теж пильнують, щоб малята були чемними. Тож і до нашого садочку завітав Св. Миколай з гостинцями. Як і годиться, все пройшло весело: подарунки були знайдені в шафках, дітки раділи і сміялися! Всі пообіцяли бути чемними і в наступному році!

 

 

 

Вихованці разом з батьками зібрали іграшки, речі, памперси та солодощі. Дітки з великим задоволленням готували подаруночки для малят. В день Св. Миколая всі гостинці були перевезені в БД "Малятко". Дякуємо усім, хто залишився не байдужим і долучився до акції! 

 

 

В садочку стартувала благодійна акція до дня Св. Миколая "Добро починається з тебе". Вихованці та їх батьки збирають подарунки для 

Вінницького обласного спеціалізованого БД для дітей з ураженням ЦНС та порушенням психіки "Малятко"

'

 13 грудня в старшій групі відбулися Андріївські вечорниці. Дівчатка ліпили варенички, пригощали хлопчиків. Всі разом дітки кусали калиту.

Мета: Поглиблювати знання дітей про українські традиції і обряди, дати змогу безпосередньо прийняти в них участь. Відтворити обряд проведення вечорниць.

 

 

Перші іграшки виготовлялися з глини, лози, дерева. З глини ліпили свистульки і невеличкі фігурки людей, тварин. Вважалося, що такі фігурки не просто приносили радість дітям, але і оберігали від хвороб. Дітки, які відвідують гурток "Пізнайко" створили своїми руками глиняні іграшки і розфарбували їх.

 

 

 

Під час роботи над темою "Лісові звірятка" вихованці ясельної групи створили композицію "Зимовий ліс".

Мета: Розширити знання дітей про життя лісових тварин взимку; розвивати дрібну моторику рук за допомогою технік ліплення та обривання паперу; виховувати любов до тварин. 

 

 

 

 

Ось і настала найказковіша пора  - Зима! В нашому садочку дітки весело та цікаво її зустріли !

'

 

Таку чудову колекцію намиста створили дітки середньої групи, які відвідують гурток колекціонерів "Пізнайко". Допомогли їм у цьому їхні матусі.

 

А ще дітки  зробили намисто своїми руками.

 

 

Маленькими колекціонерами була створена виставка скриньок .

Мета колекції: формувати у дошкільників  бережливість і організованість , а також діти отримали знання ,як краще зберігати дрібні речі.

 

 

 

 

 

20 жовтня 2017р відбулося "Свято Осені"

 

Напередодні "Свята Осені" була проведена виставка  "Дари Осені". В колекцію ввійшли роботи старшої та середньої групи, виконані спільно з родинами.

 

 

 

У закладі було проведено Тиждень Безпеки. Дітлахи поповнили багаж знаннь цінною інформацією, спробували себе в ролі пожежників, провели тренування по евакуації та отримали корисний досвід! Можливо, для декого з них, саме такі моменти вплинуть на вибір майбутньої професії!

 

 

 

15 вересня відбулося "Свято Яблучка" та благодійний ярмарок. Участь прийняли діти і батьки усіх груп, педагогічні працівники дошкільних закладів м. Калинівки, сусіди закладу: мешканці приватного сектору та працівники ТОВ "Солодка хата". Зібрані кошти були передані на лікування працівника закладу.

Працівники ЗДО вдячні всім за співпрацю!

 

 

Випускники 2017р продовжили традицію - озеленення закладу. Діти висадили туї. Через рік малята завітають в гості та перевірять, хто швидше зростає: вони чи їх дерева? А створена алея туй ще багато років милуватиме око калинівчан.

 

 

 

 


Районний семінар вихователів

В лютому на базі нашого садочка був проведений семінар на тему: "Розширення соціально-пізнавального досвіду та формування мотивації для сталого розвитку через інтегрований підхід до навчання".Вихователі району були ознайомлені через презентацію з програмою  " Дошкільнятам освіту для сталого розвитку" та з  системою роботи нашого закладу за цією програмою;переглянули заняття в старшій групі "Слово в подарунок",яке провела вихователь Федорук Олена Василівна;заняття в середній групі " Ми хочемо житив чистому місті",яке провела вихователь Нікітюк Катерина Володимирівна.Незабутні враження склалися в учасників семінару від музичного оркестру вихованців нашого дитсадка ,що під керівництвом Мазур Оксани Миколаївни оранжували звуками води та паперу  відомі чарівні мелодії.Учасники семінару виготовили корисні речі :годівнички,дитячі іграшки з покидькового матеріалу.      Мете семінару , закликати  педагогів та батьків до  раціонального використання ресурсів соціальних, природніх та економічних, та  виховувати дітей на засадах сталого розвитку , була досягнута .

11.04.2018 | Aдмін | Читати далі

Допомагаємо птахам взимку!

Під час роботи за програмою для сталого розвитку у старшій групі було проведено конкурс на кращу годівничку. Дітки з радістю відгукнулися і тепер усі допомагають птахам не залишитися голодними взимку. Усі учасники отримали подяку та солодкий подарунок!

18.01.2018 | Aдмін | Читати далі

Допомагаємо птахам взимку!

Під час роботи за програмою для сталого розвитку у старшій групі було проведено конкурс на кращу годівничку. Дітки з радістю відгукнулися і тепер усі допомагають птахам не залишитися голодними взимку. Усі учасники отримали подяку та солодкий подарунок!

18.01.2018 | Aдмін | Читати далі

Добро починається з тебе!

До дня Св. Миколая вихованці разом з батьками зібрали іграшки, речі, памперси і солодощі для діток, які перебувають у Вінницькому обласному спеціалізованому БД для дітей з ураженням ЦНС та порушенням психіки "Малятко". 19 грудня всі гостинці було перевезено малятам. Дякуємо усім, хто залишився не байдужим і долучився до акції!

20.12.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: «1»
Всього новин: 4